Зарплата до 22,9 тис.грн: Програма розвитку Києва на 2021-2023 роки

17:09 18.08.2020

Оприлюднено проєкт Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2021-2023 роки. Документ визначає основні завдання та заходи розвитку столиці на середньострокову перспективу до 2023 року, спрямовані на досягнення основних цілей та цільових показників Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року.

Зарплата до 22,9 тис.грн: Програма розвитку Києва на 2021-2023 роки

Про це повідомили в Департаменті економіки та інвестицій КМДА.

Основними стратегічними цілями на найближчі три роки визначено підвищення рівня конкурентоспроможності економіки міста Києва, підвищення комфорту життя мешканців столиці, збереження історичної самобутності та розвиток культури в місті.

Так, згідно з документом бюджетно-фінансова політика міста Києва залишатиметься незмінною та полягатиме у формуванні стабільної дохідної бази для фінансування життєзабезпечуючих сфер міста і пріоритетних напрямів соціально-економічного розвитку.

Проєкт Програми на 2021-2023 роки передбачає розвиток Києва як міста, відкритого для бізнесу та інвестицій, яке стимулює інновації та підтримує конкурентне середовище. До 2023 року питома вага підприємств, що займаються інноваціями, має зрости до 21,9%. Очікується також зростання доходів бюджету Києва від податків, сплачених промисловими підприємствами міста.

Разом з тим, експорт столичних товарів у розрахунку на одну особу поступово зростатиме з 4139,3 дол. США у 2021 році до 4501,9 дол. США у 2023 році.

Документом також передбачені заходи, що сприятимуть підвищенню рівня зайнятості населення. Зокрема, від їх реалізації очікується зменшення частки безробітної молоді, скорочення терміну з працевлаштування зареєстрованих безробітних та збільшення чисельності прийнятих на нові робочі місця у всіх секторах економіки міста. Рівень офіційної середньомісячної заробітної плати в м. Києві в розрахунку на одного штатного працівника збільшуватиметься з 18,2 тис. грн у 2021 році до 22,9 тис. грн у 2023.

Проєктом Програми 2021-2023 також заплановані заходи, спрямовані на задоволення потреб мешканців Києва у житлово-комунальних послугах європейської якості, а також перетворення столиці на комфортне та безпечне для пересування і проживання місто.

Заплановані також заходи для поліпшення екологічного благополуччя, підвищення соціальної захищеності населення, забезпечення якісної і доступної медицини, високого рівня освітніх послуг та збереження об’єктів культурної спадщини міста Києва.

З проєктом Програми можна ознайомитись за посиланням.

Як повідомлялося раніше, Киів та ще дві області – лідери по зарплаті.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...