Заробити понад 100 тис грн на місяць у Києві – де шукати вакансії з достойними прибутками

Автор: Оксана Тупальська
15:12 26.12.2023

У столиці є 4 основні напрямки, де можна знайти роботу з зарплатою понад 100 тис грн – продаючи нерухомість, в ІТ, на керівних посадах в організаціях, менеджерами з продажів товарів та послуг. Як і кому дістаються найвищі заробітки та чи великий конкурс на посаду розповіла Тетяна Пашкіна, експертка з HR.

Заробити понад 100 тис грн на місяць у Києві – де шукати вакансії з достойними прибутками
Світлодіодне освітлення

Щоб вмів продавати «мох і болото»

Вакансія менеджера з продажів, що обіцяє 250 000 грн, передбачає фіксовану ставку та до неї проценти. Вочевидь, завдяки добрим процентам менеджер і заробляє свою сотню і більше на місяць, каже Тетяна Пашкіна.

«Робочий день озвучують нормований, і в нього треба вкласти не тільки холодні продажі — бо для клієнта це знайомство з предметом. Не тільки холодні складні продажі — бо продавати незнайомій людині послугу без пробного заняття — то таке собі задоволення. А ще й адміністрування тих уроків, що продав, можливо, і не ти — призначати та підключати. Себто часу на продажі — не повний день. І умови продажів теж не “лакшері” — це не теплі ліди, то поле непахане», – розповідає Пашкіна.

Та скептично додає:

«Отож. Сидимо та думаємо — чи треба нам таке».

Ріелтор зі знанням англійської чи німецької

А ви думали, навіщо люди в університеті Шевченка вчилися на «ін’язах» і наймали репетиторів-носіїв мови? – Нарешті люди мають нагоду відбити витрачені гроші своїх батьків та власні, вкладені ще коли вчилися в першому класі загальноосвітньої школи!..

Закінчили лінгвістичний, міжнародний, факультет перекладача – ось вам робота:  вакансії рієлторів подібно, як і в інших продавців передбачають роботу на фіксовану зарплату плюс відсотки, або одні лише відсотки.

«Хороша заробітна плата 3000-5000(fix + %) євро, бонуси та премії за виконання показників», – розповідає експертка.

Директори – технічні, операційні та з маркетингу

«Найбільш реальний варіант отримання високої зарплати — то керівна робота, особливо директорські посади. Звісно, таких пропозицій на ринку небагато — завжди вакансії топменеджерів є одними з найбільш конкурентних серед пошукачів (також  юристи), але оплачуються послуги керівників дуже непогано».

А ось і пропозиції:

Роботи в ІТ з високими доходами поменшало

Заробити в популярному нині ІТ у Києві все ще можливо. Проте конкурс на посади з хорошими доходами шалений – по десятки, а то і сотні людей на одне місце. Вакансій на 40% менше ніж під кінець осені 2022 року та у понад 2 рази менше як восени 2021 року. У жовтні 2023 року рекрутери створили на Djinni 6633 нові вакансії для фахівців ІТ, тоді як у жовтні 2021 року було 15 тис. Роботу фахівці шукають місяцями.

«Пропозиція з зарплатнею майже у 200 000 грн — наприклад, старший розробник C++, можливо, змусить конкурувати між собою десятки, якщо не сотні професіоналів. Як і пропозиція для Senior Golang Developer — йому пропонують на випробувальний період 4000 доларів, а після — 4500-5500 доларів + компенсація курсів, офіс у коворкінгу з генератором», – ділиться Пашкіна. 

Варто зазначити, що і тут потрібна англійська, проте на ринку ця навичка не унікальна навичка – мову знають і інші пошукачі.

Ще є пропозиції продавців криптовалюти – робота, яка дозволить заробити поколінню Z (тобто, кмітливій молоді)?

Варто нагадати (і це не сарказм), що на Work.ua публікують відкриті вакансії у ЗСУ. Зокрема, зарплату, що може перевищувати 100 тис грн, пропонують операторам безпілотників, стрільцям, водіям категорії DE, саперам, кухарям.

Раніше “ВК” розповідав, у новому 2024 році мінімальна оплата за годину роботи зросте з 40 грн 46 коп до 42 грн 60 коп. З квітня зобов’яжуть нараховувати щонайменше на плюс 5 грн, тобто 48 грн за годину праці. 

Великий Київ у Google News

підписатися