“Заради відновлення міста”: В Ірпені відбулась благодійна пробіжка

Автор: Марина Максенко
12:04 30.08.2022

28 серпня в Ірпені відбулась благодійна пробіжка заради привернення уваги до відновлення міста та збору коштів на нагальну відбудову пошкоджених будинків

“Заради відновлення міста”: В Ірпені відбулась благодійна пробіжка
оренда квартири Київ

Про це повідомляє Run Ukraine.

Пробіжка відбулась в рамках благодійного ЗАБІГУ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE: Етап Ірпінь, у якому збирають кошти на нагальну відбудову. Захід провели організатор наймасштабніших бігових подій України Run Ukraine спільно з біговим клубом з Ірпеня Run in Irpin.

“За 3 етапи у рамках серії ЗАБІГІВ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE ми переказали 248 344 грн добровольчому будівельному батальйону Добробат на відновлення Бучанського району, Чернігівщини та Харківщини. Зараз триває 4 етап серії, де ми біжимо та збираємо кошти на відновлення Ірпеня. Сьогоднішня пробіжка є надзвичайно важливою, адже так ми додатково підіймаємо питання якнайшвидшої відбудови міста, та показуємо, що завдяки бігу кожен може долучитися до спільної великої справи — відбудови України”, — розповіли у Run Ukraine.

Учасники пробіжки долали обрану дистанцію у 8 км або 19 км за маршрутом, що пролягав через усе місто, щоб побачити страшні наслідки війни та разом з тим відчути незламний дух української землі, яка попри все продовжує жити.

Великий Київ у Google News

підписатися