Запуск е-квитка в маршрутках вчергове перенесли – нова дата

Автор: Галина Ворона
16:40 30.06

Електронний квиток на проїзд в маршрутках спочатку планували впровадити з 1 січня 2021 року, але перенесли на 1 липня 2021 року. Щойно наблизилась нова дата – запуск системи знову відклали, але тепер не на пів року, а на півтора.

Запуск е-квитка в маршрутках вчергове перенесли – нова дата

Відповідне розпорядження оприлюднили на сайті КМДА.

Згідно з документом, е-квитки повинні будуть запрацювати на всіх маршрутах громадського транспорту в Києві до 1 січня 2023 року.

Зараз е-квиток працює в метро і транспорті “Київпастрансу” (трамваї, тролейбуси, великі автобуси). За попереднім розпорядженням КМДА, система мала запрацювати в маршрутках до 1 липня 2021-го.

Також до кінця 2022 року відклали дослідницьку експлуатацію автоматизованої системи обліку оплати проїзду. Спочатку цей етап повинні були завершити до 30 жовтня 2019 року. До кінця 2022 року відклали і видачу студентських та учнівських квитків, які є носіями електронного квитка.

Читайте також: Завжди вимагайте квиток у водія маршрутки. Чому це важливо

Нагадаємо, метою запровадження е-квитка було уникнення нецільового використання бюджетних коштів, зменшення обігу готівки на транспортних підприємствах, облік пасажирів, зокрема, і пільгових категорій для ефективної організації трафіку та визначення сум компенсацій перевізникам. Повноцінно система е-квитка мала запрацювати у столиці з 1 липня 2020 року.

Великий Київ у Google News

підписатися