Запалення лицьового нерва, хвороби шиї та судин – що буде якщо не носити восени шапку

Автор: Оксана Тупальська
20:17 14.11

Навіть виходячи не на довго з автомобіля дорогою до супермаркету або перебігаючи з під’їзду з торбою до смітника можна отримати небезпечні хвороби через переохолодження. Бо не так страшний холод, як різкий перепад температур з кімнатної до +10 і менше, зазначає лікар Юрій Габорець.

Запалення лицьового нерва, хвороби шиї та судин – що буде якщо не носити восени шапку
оренда квартири Київ

Що відбувається після того, як людина виходить з тепла в холод, лікар пояснює так:

«Іде різкий спазм голови, шиї та лиця. Спазмуються судини рефлекторно на кінцівках та мозку. Особливо зранку, коли ви помили голову і вийшли на вітер. Бо від сушіння судини розширилися, далі переохолодження і спазм», – зазначає Габорець.

Тим, хто боїться, що не так гарно виглядає в шапці, аніж без неї, Юрій радить порівняти шкоду від невритів та отитів, які не минають місяцями з незадоволеними поглядами інших.

@haborets_clinic не хворійте! #haboretsclinic #clinic #носитишапку #зимовийодяг #одяг #шапка #порадилікаря #медицина #київ ♬ оригінальний звук – клініка Юрія Габорця

«Не зважайте, і робіть так, як вам комфортно. Ви найнеповторніші і нехай з вас беруть приклад», – підсумовує Габорець.

powerukraine

Нагадаємо, Київщина продовжує перебувати у полі зниженого тиску, тому у найближчі кілька днів часом дощитиме, а наприкінці тижня навіть подекуди з мокрим снігом.

Великий Київ у Google News

підписатися