Замовляли зимові шини на OLX та віддали гроші шахраям – як не втрапити в халепу

Автор: Оксана Тупальська
19:25 15.11

Влисник автомобіля хотів придбати через OLX зимові шини, проте виявив, що далеко не заїде – бо гроші пішли на рахунки шахраїв. Про схему розповів житель столиці.

Замовляли зимові шини на OLX та віддали гроші шахраям – як не втрапити в халепу
оренда квартири Київ

Власник автомобіля хотів замовити онлайн зимові шини. Він звернувся за оголошенням на сайті, перерахував гроші. Але товар не прийшов. Натомість контакти з оголошення вели на продавця шампурів, який не має жодного відношення до замовлення. 

Виявилось, що шахраї створили хибне оголошення, через яке обікрали замовника та намагалися підставити іншого представника бізнесу. Останній розповів про хитру оборудку. Продавець шампурів каже, що найбільш ймовірно зловмисники придбали разову карточку та знищили її одразу після отримання бажаного – бо перестали відповідати на дзвінки замовника. 

@podarki_men.ua

Будьте уважні‼️

♬ Bach unaccompanied cello suite “Prelude” – Jianteng

powerukraine

Автор розповіді закликає не пересилати гроші за товар під час покупок онлайн, але сплачувати на пошті виключно після того, як буде отримано необхідний товар.

Раніше “ВК” розповідав, що у клієнтів Приватбанку викрадають гроші з кредитних карток, а справи щодо повернення коштів навіть доходять до Верховного суду. 

Великий Київ у Google News

підписатися