Замість засилля МАФів – сквер з фонтаном. Як змінилась Оболонська площа

09:56 07.09.2020

На Оболонській площі завершується облаштування скверу та громадського простору з фонтаном. Територію озеленили та освітили. Навіть важко уявити, що зовсім недавно тут був “Шанхай” із величезної кількості МАФів, з власниками багатьох з них прийшлось “повоювати” за місце.

Замість засилля МАФів – сквер з фонтаном. Як змінилась Оболонська площа

Фотографії оновленої площі опублікував директор відділу контролю за благоустроєм Оболонського району Олексій Нікітюк.

Пригадую який тут жах був коли на цьому місці стояла шалена кількість кіосків, згадався і скандальний нічний демонтаж незаконних тимчасових споруд, і протистояння з тітушками, і намагання власників споруд заграбастати дану земельну ділянку. Так, тяжкий прийшлось пройти шлях, але воно того було варте!”, – додав він.

За словами Нікітюка, деякі власники тимчасових споруд, що стояли тут, мали дозвільну документацію, але з розумінням віднеслися до започаткованої мети і самостійно погодилися забрати та перенести свої конструкції.

Оболонська площа сквер фонтан люди

Як повідомив в. о. директора “Київзеленбуду” Олексій Король, у сквері і громадському просторі на Оболонській площі за стандартами зроблено покриття доріжок з ФЕМ, довстановлено опори та влаштовано LED-освітлення. 

Простір доповнили зеленими насадженнями: висадили листяні дерева – ясени, клени різних видів, сливи Пісарді, хвойні – кримські сосни та ялівці, кущі пухироплідника, гортензії, злакові рослини та квіти.

Нарізі триває облаштування рулонного газону площею 1200 кв. м.

Раніше ми розповідали, як Нагадаємо, на Оболонській площі тестували новий світломузичний фонтан.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин