Замість водолазів – технології. Дно Дніпра обстежили за допомогою підводного дрона

16:07 25.09

Фахівці спеціалізованої аварійно-рятувальної водолазної служби КП “Плесо” протестували підводний дрон Chasing M2. Він дозволить обстежувати дно водойм набагато ефективніше та якісніше, а також дозволить водолазам без ризику для життя проводити роботи у важкодоступних місцях: обстежувати причали, судна тощо.

Замість водолазів – технології. Дно Дніпра обстежили за допомогою підводного дрона

Про це повідомляє “Плесо”.

Зазначається, що дрон оснащений вісьмома двигунами, стабілізованою цифровою 4K камерою, світлодіодними лампами потужністю 4000 люменів і що найголовніше – здатний занурюватися на глибину до 100 метрів.

У Chasing M2 є пульт дистанційного керування та окуляри віртуальної реальності. Така техніка дозволить обстежувати дно водойм набагато ефективніше та якісніше, а також дозволить водолазам проводити роботи у важкодоступних місцях: обстежувати причали, судна тощо.

Пристрій можна використовувати і в зимовий час, коли треба занурюватися під кригу. Цей дрон розраховано на температуру до – 45 градусів. Така техніка дозволяє отримувати інформацію швидше: відео обстеження можна подивитися онлайн на дисплеї, окрім того в ньому є карта пам’яті на 64 Гб, що дозволяє робити відеозапис.

А найголовніше, апарат збереже здоров’я водолазів, адже їх робота є вкрай небезпечною.

загрузка...

Нагадаємо, для дронів хочуть побудувати окремий аеропорт.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...