Замість елітного клубу – сучасний парк. Біля затоки Берковщина з’явиться нова зелена зона (ВІЗУАЛІЗАЦІЯ)

11:37 22.10

Біля затоки Берковщина у Дарницькому збудують новий красивий парк на ділянці, яку дуже довго відвойовували у забудовників. Тепер тут створять сучасне місце для відпочинку киян та гостей міста.

Замість елітного клубу – сучасний парк. Біля затоки Берковщина з’явиться нова зелена зона (ВІЗУАЛІЗАЦІЯ)

Як розповів директор “Київзеленбуду” Олексій Король, ця територія має непросту історію і могла стати частиною елітного клубу акордеоніста Яна Табачника, який хотів забудувати всі 8 га разом з колишньою персоною нон-грата в Україні, а нині покійним Йосипом Кобзоном.

Земля була передана під будівництво у довгострокову аренду на 25 років у 2003 році міжнародній громадській організації. З того часу ділянку кілька разів намагалися повернути у власність міста, але у 2016-му почали забудовувати.

У 2017-му територія біля затоки Берковщина нарешті отримала статус парку (рішення КМР від 14 вересня 2017 року № 20/3027).

Очільник “Київзеленбуду” також показав відеовізуалізацію майбутнього парку.

Водночас “Київзеленбуд” повідомляє, що проєкт будівництва парку біля затоки Берковщина у Дарницькому районі – масштабний і розрахований на кілька років.

Планується створення просторів як для відпочинку безпосередньо в зеленій зоні парку, так і біля води. Крім пішохідних та велосипедних доріжок, у новому парку буде збудовано прогулянкову еспланаду, відкритий амфітеатр з берегоукріплюючим причалом, альтанки, створено комфортні зони солярію.

Перша черга охопить 2,05 га і триватиме також в 2021 році. Цього року буде проведено вертикальне планування території, збудовано в’їзд та автостоянку, закладено інженерні мережі під громадську вбиральню та будинок садівника.
Читайте також: Реконструкція Солом’янського парку: як просуваються роботи
Нагадаємо, у Солом’янському районі відкрили “Дубовий гай”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...