Заміна ременя ГРМ у Києві

18:01 02.12.2021

Газорозподільними механізмами (ГРМ) з ремінним приводом оснащена більшість сучасних автомобілів. Загалом така система визнана надійною, проте все залежить від регулярної заміни ременів.

Заміна ременя ГРМ у Києві

У наші дні в Інтернеті можна знайти безліч рекомендацій про те, як зробити заміну ременя ГРМ своїми руками. Звичайно, такий ремонт дозволяє заощадити значну суму. Однак насправді все може виявитися не так просто. Сучасні машини мають складну будову і знати всі нюанси заміни ременя може лише фахівець, який пройшов спеціальне навчання.

Яку СТО краще вибрати?

Із цим питанням знову може допомогти Інтернет. Для початку варто зайти на сайт, де розміщена докладна інформація про фірму, її послуги та кваліфікацію фахівців.

Наприклад, на сайті станції технічного обслуговування Турбо Дизель Сервіс є докладний опис ознак того, що настав час міняти ремінь ГРМ:

• З’явилися проблеми із запуском двигуна;
• Двигун почав видавати сторонні шуми і загалом почав голосніше працювати;
• Змінився колір вихлопних газів.

Детально представлена інформація свідчить про професіоналізм майстрів Турбо Дизель Сервіс. Їм точно можна довірити ремонт автомобіля.

Звичайно, вартість ремонту на СТО буде вищою, ніж просто самим купити ремінь і на свій страх і ризик намагатися його міняти. Також слід зважити, що після заміни ременя необхідно перевірити точність виставленого запалювання. Для цієї процедури потрібне спеціальне обладнання.

Найменше відхилення від норми при зіставленні міток на шківах неминуче призведе до збільшення витрати пального. І всі спроби заощадити на ремонті, як то кажуть, “вилетять у трубу”.

Чому вигідно проводити заміну ременя ГРМ у Турбо Дизель Сервіс?

Напевно, кожен автовласник при самостійній купівлі запчастин стикався з добре оформленою підробкою. Ніби все гаразд, а підроблений ремінь ГРМ може буквально розсипатися, не відпрацювавши і половини визначеного терміну. Якщо це станеться в дорозі, то двигуну буде завдано непоправної шкоди. Фахівці Турбо Дизель Сервіс можуть розповісти багато історій про дружню “зустріч” поршнів з клапанами.

СТО Турбо Дизель Сервіс використовує лише оригінальні деталі. У процесі ремонту будуть встановлені запчастини, що відповідають рекомендаціям заводу-виробника.

На сайті Турбо Дизель Сервіс також є свій блог, де детально описані тонкощі ремонту різних вузлів автомобіля. Для всіх автолюбителів буде цікаво почитати рекомендації фахівців щодо правильної експлуатації. Також тут є багато корисних порад.

Великий Київ у Google News

підписатися