Замерзлий насмерть іноземець – що відомо про його смерть

16:19 19.01

В зв’язку зі смертю на морозі двірника-індуса, який працював на вулиці Якуба Коласа, відкрито кримінальне провадження за статтею “Вбивство”.

Замерзлий насмерть іноземець – що відомо про його смерть

Коментарі поліцї, ЖЕКу та сусідів про загиблого зібрав сайт “Сегодня”.

Преосфіцерка Святошинського управління поліції Тетяна Мельник розповіла, що наразі відкрите кримінальне провадження за статтею “Вбивство”, але її можуть перекваліфікувати.

Нам в ЖЕКу сказали, що ключі від його комірчини у нього були. Крім того, ми не відкидаємо, що слідчі зможуть перекваліфікувати статтю на “Залишення в небезпеці”, але поки нам не надходило відповідної заяви”,

– розповіла нам пресофіцер Святошинського управління поліції Тетяна Мельник.

Двірничка, яка працювала разом з Аптаром, на питання, чи були в нього ключі від комірчини, де він мав переночувати, відповіла: 

Не знаю. Правда, не знаю. Але підвал хтось закрив, тому що там лежали деякі речі. Наприклад, чайник. Аптар чомусь не збив замок, як це було раніше, а пішов в автобус… Ось і все, що я знаю. Більше дізнатися раджу у нашого керівництва”.

Зазначимо, попередньо було відомо, що Аптар виписався з лікарні після хвороби судин і намагався повернутись в свою комірчину для двірників, але та виявилась закрита. Він залишився спати на вулиці у напівзруйнованому автобусі.

Нібито нічліжку закрили після того, як зрозуміли, що чоловік після лікарні непрацездатний і віддавати йому нічліжку більше немає сенсу.

Нагадаємо, двірник помер в одному з дворів Святошина

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...