Залишився день до розкриття модного до Різдва-2023 солодкого Адвентового календаря: який обрати серед асортименту магазинів Києва

Автор: Оксана Тупальська
18:47 29.11.2023

Різдвяне віяння року – солодкі адвентові календарі, з якими легко відраховувати дні до 25 грудня. Торгові мережі та невеликі магазини пропонують безліч календарів різних виробників та з оригінальним складом. Стільки як цьогоріч на українських полицях Адвент-календарів ще не було.

Залишився день до розкриття модного до Різдва-2023 солодкого Адвентового календаря: який обрати серед асортименту магазинів Києва
оренда квартири Київ

Кореспондент «Великого Києва» переглянув пропозиції у найбільших торгових мережах, які працюють у столиці, та обрав найкращі у співвідношенні ціна-якість.

Сільпо пропонує 5 варіантів солодких календарів. Найцікавіші – набір Smarties угорського виробництва вагою 335 г за 369 грн та український Шоколадні різдвяні ведмедики. Це 24 смаки вагою 192 г за 299 г. Обгортки ведмедиків можна сканувати та за допомогою QR-коду читати різдвяні історії. Коштує 299 грн.

У Новусі такі ж угорські календарі Smarties коштують 489 грн. Однак є 3 види книжок з наліпками та історіями на кожен день грудня – без цукерок. Коштують такі календар-книжки 137 та 219 грн. Між іншим, такі ж книжечки коштують в Книгарні Є 126 грн.

В асортименті мережі Varus 4 солодких Адвент-календаря. Є невеличкі від  німецького виробника Only вагою всього лише 75 г за 79 грн – у невеличких віконечках молочний шоколад без додатків. А також міні-календарі вагою 90 г, які пропонує Milka. Коштує 219 грн.

Невеличкі календарі польського виробника Baron вагою 50 г за 64 грн 90 коп пропонує Fozzy. Тут також можна придбати набір з молочного шоколаду від цього ж виробника вагою 200 г за 199 грн. Якщо купувати 3 і більше – можна отримати знижку.

У Епіцентрі є солодкий набір німецького виробництва Ferrero Prestige Calendrier з шоколаду продають за 1820 грн., вага 250 г . Конкурує з ним Адвент-календар Kinder за 1950 грн з шоколадом та іграшками.

Для тих, хто не ласує солодощів, є набір для творчості за 399 грн. в ньому 31 іграшка – тобто вистачить ще і на перші дні Різдва. Також є набори та конструктори, що рахують дні до свята.

Фора продає маленькі польські календарі Baron з шоколаду за 64 грн 99 коп 50 г, а також новорічний Kit Kat «Різдвяний календар» вагою 208 г за 459 грн. І тут мережа програє пропозиціям з Сільпо, де такі ж набори пропонують за 344 грн.

Як не крути, але виглядає, що Шоколадні різдвяні ведмедики з Сільпо (ТМ “Truff Royal”)від українського виробника з можливістю читати святкові історії українською мовою за допомогою QR-коду є найкращою адвентовою пропозицією.

Раніше “ВК” розповідав, що “Місто Майстрів” пропонує жителям столиці власноруч створити незвичайні подарунки для новорічних свят. Бажаючих навчать готувати шоколадні цукерки та плитки, розписувати футболки або еко-торбинки, а також малювати теплі вовняні картини.

А ще на території креативного простору Арт-завод Платформа 1 грудня відкриється ковзанка IceLights.

Великий Київ у Google News

підписатися