Залужний показав, як звільняли острів Зміїний

Автор: Володимир Хлєбников
13:13 30.06.2022

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний показав відео звільнення острова Зміїний у Чорному морі від російських окупантів.

Залужний показав, як звільняли острів Зміїний
оренда квартири Київ

Окупантам було непереливки під постійним вогнем українських військових.

Як писав “ВК“, раніше 30 червня влада країни-агресорки заявила, що російські війська “завершили виконання завдань на острові Зміїному” в Чорному морі. Прокремлівські ЗМІ стверджують, що гарнізон РФ з острова виведено нібито “як акт доброї волі”.

Не витримавши вогню наших артилерійських, ракетних та авіаційних ударів, окупанти залишили острів Зміїний“, – прокоментував Залужний.

Він подякував захисникам Одещини, які “вжили максимальних заходів для звільнення стратегічно важливої ділянки нашої території“.

Низький уклін конструкторам та виробникам української самохідної гаубиці “Богдана”, яка відіграла важливу роль у звільненні острова. Подяка іноземним партнерам за надані засоби ураження“, – додав головнокомандувач ЗСУ.

Як писав “ВК“, станом на ранок 30 червня втрати російських військ в Україні склали близько 35 600 осіб. Протягом минулої доби українські захисники знищили щонайменше 150 окупантів.

Читайте також: Війна з РФ, день 127. ЗСУ впевнено відбили наступ окупантів на кількох напрямках

Великий Київ у Google News

підписатися