Закриті вечірки попри карантин. В Києві виявили сотні закладів-порушників

17:45 04.04.2021

Упродовж останньої доби правоохоронці Києва з метою дотримання протиепідемічних заходів здійснили перевірку 490 закладів господарської діяльності, серед яких розважальні заклади, заклади громадського  харчування, торгівельно-розважальні центри тощо. 

Закриті вечірки попри карантин. В Києві виявили сотні закладів-порушників

Як повідомили у поліції, за результатами перевірки у 173 випадках  виявили порушення карантинних обмежень. На посадових осіб закладів складено адміністративні протоколи, за що передбачено покарання у вигляді штрафу від 34 до 170 тисяч гривень. 

Зазначається, що керівники розважальних закладів, всупереч діючих обмежень часто вдаються до хитрощів та організовують у закладах закриті вечірки з обмеженим доступом.

«Своїми протиправними діями ви наражаєте на небезпеку не лише себе, персонал, але й своїх клієнтів. За такі незаконні дії в умовах карантину передбачена кримінальна відповідальність, а відтак, за погодженням з процесуальними керівниками прокуратури ми будемо проводити усі можливі невідкладні процесуальні дії, аби задокументувати такі факти та притягнути винних до відповідальності», – наголосив начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

Нагадаємо, задля контролю за виконанням карантинних обмежень у столичній поліції створені мобільні групи. Щоденно працівники поліції у складі таких груп перевіряють дотримання протиепідемічних заходів як фізичними, так і юридичними особами. Поліцейські посилено патрулюють вулиці, сквери, лісопаркові зони та місця відпочинку. 

Полиция карантин патрулирование Полиция карантин патрулирование Полиция карантин патрулирование Полиция карантин патрулирование

Як повідомлялося, у зв’язку зі зростанням захворюваності та смертності від коронавірусу, Київ з понеділка, 5 квітня, запроваджує більш суворі обмеження. Вони будуть діяти, як мінімум, до 16 квітня. Але їх можуть продовжити.

Великий Київ у Google News

підписатися