Захист України не злочин. У Києві пройшла акція на підтримку ветеранів у справі за позовом Сивохи

Сьогодні Печерський суд мав розглянути позов колишнього радника секретаря РНБО Сергія Сивохо проти ветеранів АТО Сергія Тамаріна, Олександра Волкова та Юрія Краплі щодо зриву презентації Національної платформи примирення. У березні Сивохо виштовхали з заходу під крики "ворог України". Під судом відбулася акція на підтримку ветеранів АТО.

Фото опублікувало видання “Букви“.

На засіданні адвокатами було заявлено відвід судді через понад 20 порушень, допущених під час досудового розслідування.

Після чого засідання завершилося, а сам відвід буде розглянутий найближчим часом.

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, Сергій Сивохо планував 19 лютого 2020 року запустити Національну платформу примирення і єдності, покликану почати продуктивний і мирний діалог по обидва боки розмежування на Донбасі. Але згодом презентація була перенесена через атаку бойовиків в Луганській області. 12 березня Сергія Сивохо силою виштовхали з презентації Національної платформи примирення з Донбасом під крики “ворог України”. Представник РНБО намагався вийти з приміщення, але по дорозі його штовхнули і він впав. Тоді поліція Києва затримала 15 осіб. 13 березня стало відомо, що поліція планує оголосити підозри трьом ветеранам за зрив презентації – Сергію Тамаріну, Олександру Волкову та Юрію Каплі. Згодом Сивохо звільнили с посади радника секретаря РНБО.

Як повідомлялося раніше, у зв’язку з режимом припинення вогню на Донбасі, встановленого напередодні, під стінами Офісу президента на Банковій пройшла акція “Наша армія – миру гарант, а Росія – окупант”.