Захисники України продовжують звільняти населені пункти від окупантів

Автор: Марія Супрун
20:07 29.04

Триває шістдесят п’ята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Триває повномасштабна збройна агресія РФ проти України. Противник продовжує проводити наступальні дії на Сході з метою встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей та утримання сухопутного коридору з тимчасово окупованим Кримом.

Захисники України продовжують звільняти населені пункти від окупантів

Як повідомляє Генштаб, на Волинському та Поліському напрямках підрозділи збройних сил республіки білорусь продовжують виконувати завдання з посилення ділянки українсько-білоруського кордону в Брестській і Гомельській областях. Зберігається загроза ракетно-бомбових ударів по об’єктах нашої Держави з території республіки білорусь.

На Сіверському напрямку противник намагається не допустити переміщення резервів ЗСУ з Сіверського напрямку до Сходу.

На Слобожанському напрямку ворог зосереджує зусилля на утриманні займаних позицій у районі на північ та південний схід від міста Харкова, намагається здійснити розгортання додаткових артилерійських підрозділів.

На Ізюмському напрямку противник зосереджує зусилля на веденні розвідки та завданні вогневого ураження підрозділам Збройних Сил України. Для забезпечення додаткового перекидання військ на Ізюмському напрямку окупанти наводять додаткові понтонно-мостові переправи через річку Сіверський Донець.

На Донецькому та Таврійському напрямках підрозділи противника намагаються вести наступ на Лиманському, Сєверодонецькому та Попаснянському напрямках. Противник продовжує спроби встановити повний контроль над населеними пунктами Рубіжне та Попасна і здійснює підготовчі заходи до просування на Сєверодонецьк. Противник продовжує артилерійські обстріли.

На Курахівському напрямку угруповання окупантів посилено додатковими артилерійськими підрозділами.

На Маріупольському напрямку ворог продовжував завдавати авіаційних ударів по Маріуполю. Основні зусилля зосереджував на блокуванні підрозділів наших військ в районі заводу “Азовсталь”, а також здійснював перекидання частини підрозділів з Маріупольського на Курахівський напрямок.

На Південнобузькому та Бессарабському напрямках противник намагається вести бойові дії з метою покращення свого тактичного положення. Продовжує здійснювати перегрупування, нарощує систему вогневого ураження, вдосконалює інженерне обладнання позицій.

В рамках нарощення системи матеріально-технічного забезпечення військ окупанти розгорнули збірні пункти пошкоджених машин та пункти ремонту і відновлення техніки.

У придністровському регіоні республіки Молдова російська федерація продовжує розповсюджувати інформацію щодо загрози населенню регіону з боку України.

Захисники України тримають визначені оборонні рубежі, знищують ворога, продовжують просуватися вглиб захопленої окупантами території і звільняти населені пункти. Зокрема, відновили контроль над населеним пунктом Руська Лозова на Харківщині. Кутузівка і Момотове також звільнені від рашистів.

Нагадаємо, в окупованій Киселівці (Чорнобаївська сільська громада Херсонської області) відбулась перестрілка між військовими РФ чеченської та бурятської національності. В нічному інциденті відзначились по понад 50 учасників з кожного боку. Точна кількість поранених і загиблих наразі невідома.

Великий Київ у Google News

підписатися