Заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи пройшли без грубих порушень

Автор: Марія Супрун
08:47 22.11.2021

Заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи пройшли без грубих порушень. Безпеку громадян забезпечували поліцейські та нацгвардійці. Поліція діалогу проводила роз’яснювальну роботу.

Заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи пройшли без грубих порушень
оренда квартири Київ

Вчора, 21 листопада, у центрі Києва відбулися акції до Дня Гідності та Свободи. Найбільша кількість учасників перебувала на Майдані Незалежності та біля Офісу Президента.

Як зазначили в поліції, під час проведення акцій грубих правопорушень не зафіксовано.

Поліція діалогу запропонувала учасникам акції біля Офісу Президента пройти поверхневу перевірку задля безпеки всіх громадян, котрі брали участь у заході, однак вони відмовилися та намагалися потрапити до державної будівлі без проходження фільтраційних заходів.

Після проведення поліцейськими роз’яснювальної роботи частина учасників пройшла поверхневу перевірку та безперешкодно потрапила до Офісу Президента, інші – відмовилися.

Нагадаємо, 21 листопада українці відзначали День Гідності та Свободи, в який вшановували громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності. З цієї нагоди в Києві пройшла хода “Не втрачаймо Гідність! Захистимо Свободу!” – ФОТОРЕПОРТАЖ.

Крім того, в центрі Києва люди вимагали звільнити очільника ОП Єрмака.

Великий Київ у Google News

підписатися