Забудовники інвестують близько 20 млн грн в розвиток інфраструктури Оболоні

16:46 27.05.2021

Буде облагороджено озеро, створені нові сквери і парки.

Забудовники інвестують близько 20 млн грн в розвиток інфраструктури Оболоні

Забудовники звернулися до Оболонської РДА з пропозицією підписати Меморандум щодо розвитку інфраструктури Оболоні. Група інвесторів, представником якої виступає директор ТОВ «МЖК «Оболонь» Олександр Антонов, зобов’язується вкласти близько 20 млн грн в благоустрій району.

Зокрема, гроші спрямують на благоустрій озера Біле (по аналогії з озером Кирилівське, що знаходиться в районі станції метро «Оболонь»), створення нових скверів, а також на реконструкцію дитячих садків і шкіл. РДА пропонується виконувати функції модератора процесу. До підписання документа запросили і представника жителів району, який зможе озвучити потреби громадськості.

«Нашою метою є створення спільно з інвесторами збалансованого житлового простору з об’єктами соціальної та рекреаційної інфраструктури (дитячі садки, школи, парки), в яких гостро потребує місцеве населення, а також облаштування занедбаних територій», — йдеться у зверненні.

Інвестори відзначають, що основною проблемою реалізації соціально значущого проекту є те, що Київрада досі не погодила Детальний план території (ДПТ) в межах вулиць Північної, Прирічної і маршала Малиновського, а також проспектів Оболонського та Героїв Сталінграда.

«Затверджений ДПТ не тільки дозволить почати реалізацію проекту, але дасть можливість уникнути хаотичної незаконної забудови та впорядкувати територію району відповідно до містобудівних норм і потребами населення», — зазначає Олександр Антонов, директор ТОВ «МЖК «Оболонь».

В РДА до ініціативи забудовників поставилися позитивно. Кажуть, що готові співпрацювати на благо розвитку району.

Нагадаємо, що відповідний ДПТ був розроблений ще в 2018 році за активної участі громади Оболонського району. Однак Київрада досі не змогла його затвердити.

Як повідомлялося, близько 30 нових парків та скверів буде створено в Києві (АДРЕСИ).

Великий Київ у Google News

підписатися