Забудовник встановлює паркан в серці Голосіївського парку. Хоче звести дві 24-поверхівки

Автор: Марія Супрун
14:37 28.09.2022

Фірма «Голосіївські вежі» відновила спроби збудувати дві житлові багатоповерхівки впритул до національного парку «Голосіївський». Будматеріали забудовник привіз на вантажівці з наліпками ЗСУ.

Забудовник встановлює паркан в серці Голосіївського парку. Хоче звести дві 24-поверхівки

Про це повідомила мешканка сусіднього будинку Варя Боброва, пише «Хмарочос».

Як відомо, між будинками 9 та 11 на вулиці Генерала Родимцева з 2005 року планують звести житловий комплекс із двох 24-поверхівок. Місцеві жителі чинять спротив, але забудовнику вдавалося через суд продовжувати оренду. Чинний договір спливає у січні наступного року.

Будівництво розташовано у двадцяти метрах від Голосіївського парку, в той час як законодавство забороняє будувати ближче ніж за 250 метрів. Минулого року тут знесли гаражі, а нещодавно забудовник обніс парканом погреби місцевих жителів, які навіть не можуть забрати звідти мішки з картоплею.

Вчора, 27 вересня забудовник привіз паркан на КАМАЗі з наліпками ЗСУ та перепусткою Нацгвардії на лобовому склі. На причепі, за словами Бобрової, прикріплено фальшивий номер, під яким — російські номери.

Зараз, каже Боброва, в забудовника є документи на встановлення будівельного паркану, а також містобудівні умови. Дозволу на будівництво ще торік компанія не мала. Чи міг забудовник за цей час отримати дозвіл, немає змоги перевірити, оскільки закрито реєстри.

До слова, на цій ділянці розташовано водонапірну вежу 1955 року, яку місцеві жителі хотіли б бачити пам’яткою архітектури та туристичним об’єктом. Вона розташована на третій по висоті місцині Києва, висота лісової гори з вежею — понад 192 метри. На вежі, зокрема, є круговий балкон, який міг би стати оглядовим майданчиком. Вежа є власністю Національного університету біоресурсів.

Нагадаємо, війна не заважає столичним забудовникам далі дерибанити землі НПП “Голосіївський”.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин