Забудовник не спить: кияни збирають підписи на порятунок скверу імені Чкалова

Автор: Любава Лисичкіна
23:32 26.05

Забудовник намагається використати під багатоповерхівку кілька ділянок впритул до скверу. Деякі ділянки, що є безпосередньо територією скверу, планують використати в якості дороги.

Забудовник не спить: кияни збирають підписи на порятунок скверу імені Чкалова

Захистити  сквер імені Чкалова та зупинити  незаконну забудову просить Олексій Ященко у своїй петиції на сайті Київської міської ради.

За словами автора петиції, забудовники  намагаються використати під хмарочос кілька ділянок впритул до скверу.Запланована будівля є незаконною, всі дії відбуваються з порушеннями законодавства у сфері будівництва, правил забудови територій, які відносяться до культурної спадщини.

” Якщо зведення багатоповерхівки відбудеться, то частина скверу (а, можливо, і він весь) постраждає, старовинні будинки довкола потріскаються (як вже пішли тріщинами житлові сусідські), рух по вул. Гончара стане у довічний затор. Район вже багато десятиліть має сталу інфраструктуру. Додаткове навантаження новою багатоповерхівкою знищить цей затишний історичний куточок міста”,  –  доводить киянин.

Ященко також нагадав, що люди, які проживають навколо скверу Чкалова, хочуть захистити сквер та ведуть адміністративно-судовий процес під супроводом професійних адвокатів, координують мирні акції, що привертають увагу до справи.

Саме тому киянин  вимагає  від керівництва КМДА і депутатів Київради  заборонити будівництво по вул. О. Гончара, 55-б та Б. Хмельницького, 80-Б багатоповерхової будівлі та зобов’язати Департамент міського благоустрою  відновити довкілля скверу.

Петицію наразі активно підтримують кияни: за день від появи на сайті під вимогою захистити сквер поставили свій підпис більше 100 осіб. 

Наразі відомо, що у лютому 2021 року Північний апеляційний господарський суд відновив договір оренди земельної ділянки біля самого скверу імені Чкалова на розі вулиць Олеся Гончара та Михайла Коцюбинського у центрі Києва, на якій має розпочатися будівництво.

До слова, киянам варто побувати в  Музеї Рильського, де на подвір’ї буяє прекрасний сад (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...