Забудовник “будинку-монстра” на Подолі знову почав судову тяганину: деталі

Автор: Тетяна Сененко
17:24 20.09

Забудовник «будинку-монстра» на Нижньому Валу, 27-29, що на Подолі, знову намагається скасувати заходи забезпечення позову, які забороняють йому вводити будинок у експлуатацію. Цього разу – доволі дивним чином.

Забудовник “будинку-монстра” на Подолі знову почав судову тяганину: деталі

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook колишня депутатка Київської міської ради Ольга Балицька.

«Основна справа будинку-монстра про надбудовані поверхи зараз знаходиться на розгляді Північного апеляційного господарського суду. Саме у цій справі нещодавно були зняті, а потім відновлені заходи забезпечення позову. Після того, як їх відновили, забудовник знову подає заяву про їх скасування – але не до апеляції, а суду першої інстанції, у якій справи немає. У свою чергу Господарський суд Києва вказує, що матеріалів у нього немає, але відкладає вирішення питання про прийняття заяви до їх повернення», – розповіла ексдепутатка

Балицька зазначила, що хоча подача заяви до іншого суду зі сторони виглядає дещо дивною, мотивація забудовника є очевидною.

Читайте також: Суд зобов’язав видати сертифікат на “будинок-монстр” на Подолі – що каже влада Києва

«В іншій справі Верховний Суд зобов’язав ДАБІ видати монстру на Подолі сертифікат готовності. Судячи з усього, ДАБІ його не видавала, так що забудовнику довелося подавати до Окружного адміністративного суду заяву про визнання протиправною бездіяльності ДАБІ та встановлення судового контролю за виконанням рішення. ОАСК у задоволенні заяви відмовив, але якщо заходи забезпечення будуть зняті, забудовник зможе продовжити спроби давити на суд і ДАБІ для виконання виконавчого листа та отримання сертифікату готовності всупереч усім вимогам законодавства і здорового глузду», – пояснила вона. 

Тим часом, у житловому будинку на вулиці Нижній Вал, 27-29, який кияни називають Монстром на Подолі, помічають ознаки життя.

Великий Київ у Google News

підписатися