Забудова відміняється. Протасів Яр знову зелена зона

14:30 28.07

Сьогодні на пленарному засіданні Київради депутати внесли зміни до Генплану, повернувши статус території зелених насаджень загального користування земельним ділянкам у парку відпочинку Протасів Яр в Солом’янському районі столиці.

Забудова відміняється. Протасів Яр знову зелена зона

Як повідомляється на сайті Київради, йдеться про земельну ділянку площею 3,15 га на вулиці Миколи Амосова, яка розміщується у парку відпочинку Протасів Яр.

Зелена зона з 1966 року є парком. Проте, незважаючи на цей статус, близько 30 гектарів лісу багато років тому були роздані приватним фірмам для забудови. Зокрема, у 2002 році ділянку на Миколи Амосова було переведено з території зелених насаджень загального користування до території житлової і громадської забудови. На цій підставі були внесені зміни до Програми розвитку зеленої зони міста Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста. Таким чином земельну ділянку площею 3,15 га у парку відпочинку Протасів Яр було виключено з переліку зелених територій загального користування міста Києва. І там планувалася забудова.

Кияни неодноразово вимагали повернути ділянці статус зеленої зони та змінити цільове призначення частини земельних ділянок Протасового Яру.

Сьогодні Київрада прийняла рішення, відповідно до якого скасувала зміни до Генерального плану столиці та перевела ділянку на вулиці Миколи Амосова з території житлової і громадської забудови до території зелених насаджень загального користування.

Нагадаємо, Київрада планує розірвати договір оренди з забудовником Чкалівського скверу.

загрузка...

Як повідомлялося раніше, 4 нові ландшафтні заказники з’являться у Києві (СПИСОК).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...