Забрати евакуйоване авто зі штрафмайданчика тепер ще простіше і швидше (ІНСТРУКЦІЯ)

15:02 17.08.2020

У додатку Kyiv Smart City з’явився новий сервіс повернення автомобіля зі штрафмайданчика, який дозволить водіям економити час та зменшить черги у пунктах видачі на 25-30%.

Забрати евакуйоване авто зі штрафмайданчика тепер ще простіше і швидше (ІНСТРУКЦІЯ)

Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Щоб скористатися сервісом, потрібно ввести дані автомобіля у додатку Kyiv Smart City. На основі цієї інформації буде створена електронна заява на повернення авто. Водієві достатньо роздрукувати заяву і прямувати одразу на штрафмайданчик до представника поліції, який там же відсканує заяву та видасть автомобіль.

Крім того, на численні прохання водіїв  час роботи штрафмайданчиків у суботу збільшили – з 09:00 до 17:00.

Як скористатися новим сервісом:

  • у додатку Kyiv Smart City перейдіть до вкладки «Міські сервіси»  «Сервіси водія»  «Евакуація» і введіть номер автомобіля. Там же можна переглянути деталі евакуації, доказову базу з фотоматеріалами.
  • після того як буде надана вся необхідна інформація, створюється електронна заява. Якщо дані внесені до 18:00, вона буде підтверджена того ж дня. Якщо після 18:00 – наступного дня, про що водій отримає сповіщення.
  • далі достатньо роздрукувати заяву, підписати її та прямувати одразу на штрафмайданчик;
  • показати документ працівнику поліції та отримати своє авто за кілька хвилин.

Нагадаємо, вулиці міста патрулюють інспектори з паркування. Авто, запарковані з порушенням правил, евакуюють на штрафмайданчики. За ІІ квартал цього року у столиці евакуювали 9065 транспортних засобів, що суттєво перешкоджали руху транспорту. За цей період винесено 9700 постанов на сумму 4 938 070 грн. Доплатити за зберігання евакуйованого автомобіля на штрафмайданчику можна у додатку Kyiv Smart City.

У столиці евакуйовані авто відправляють вже на два майданчики: на вул. Набережно-Лугова, 4 на вул. Гната Хоткевича, 20б.

Великий Київ у Google News

підписатися