Заборговану кагарлицьким медикам зарплату обіцяють виплатити – яка сума боргу

22:15 19.10

Медикам Кагарлицької багатопрофільної лікарні найближчими днями виплатять заборгованість за вересень. Медзаклад має для цього фінансування в розмірі 2,4 млн грн.

Заборговану кагарлицьким медикам зарплату обіцяють виплатити – яка сума боргу

Про це повідомляє Київська облдержадміністрація. 

Ми з командою докладаємо всіх зусиль, щоб госпітальні бази були забезпечені всім необхідним. Але потрібно, щоб і керівники лікарень відповідально ставились до своїх обов’язків. Зокрема через допущені помилки в оформленні документів медзаклад у Кагарлику не доотримав фінансування. Сьогодні мав серйозну розмову на цю тему з міським головою Кагарлика, головним лікарем і представниками лікарні. Доплати вже переведені на рахунок лікарні і люди їх отримають. Найближчими днями буде погашено решту заборгованості. У майбутньому таких ситуацій виникати не повинно»,

– наголосив Василь Володін.

Крім того, очільник області зазначив, що найближчим часом планує відвідати Кагарлицьку багатопрофільну лікарню, щоб поспілкуватись із колективом.

Ще 2,2 млн грн було виділено НСЗУ, з них 1,2 млн грн – на виплати медикам, а 1 млн грн – на придбання медикаментів, кисню та засобів захисту. Окрім цього, від НСЗУ найближчим часом очікується ще додаткове фінансування.

Читайте також: Цифра дня. Заборгованість підприємств Києва з виплати зарплати – топ боржників

Великий Київ у Google News

підписатися