Заблокувати “Північні потоки” і весь російський експорт – Порошенко в ефірі канадського телеканалу розповів, як зупинити путіна

Автор: Галина Ворона
20:49 06.08

Світ повинен припинити купляти російські енергоносії та запровадити тотальне ембарго на російський експорт, щоб зупинити путіна і його шантаж.

Заблокувати “Північні потоки” і весь російський експорт – Порошенко в ефірі канадського телеканалу розповів, як зупинити путіна

Про це розповів у інтерв‘ю канадському телекананалу CBC News п’ятий президент України, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко.

Він закликав не довіряти путіну.

А це означає – жодних перемовин з путіним, оскільки він розуміє лише силу. Він і далі буде шантажувати світ. Шантажуватиме Канаду. Шантажуватиме Європу Енергоносії для нього – це лише знаряддя та один із стовпів його нападу проти всього світу. А тому не можна погоджуватися на цю його мову шантажу”, – пояснює політик.

Він також наполягає, що не слід боятись путіна.

Ми значно сильніші. Правда на нашому боці. Весь світ сьогодні з нами. Разом з Росією під час засідань Генеральної Асамблеї ООН голосують лише Північна Корея, Білорусь та Еритрея. Три нації в світі. А тому нам слід забезпечити депутінізацію світу“, – зауважив він.

На його переконання, слід нарешті повністю зупинити “Північний потік-1” та остаточно забути про “Північний потік-2”. К

Кожен цент, який світ сплачує за російський газ чи російську нафту, перетворюється на бомби та крилаті ракети проти нас, проти українців. Ми не повинні надавати йому навіть щонайменшої можливості продовжувати це робити. А тому навпаки – санкції мають зміцнюватися, ембарго має розширюватися. Слід зупинити російський експорт, особливо той, де для цих потреб використовуються його торговельні судна”, – підсумував лідер “Євросолідарності”.

 

Читайте також: Порошенко: “Єдина надійна гарантія безпеки для України – це членство в НАТО”

Нагадаємо, Петро Порошенко разом з волонтерами активно допомагає оснащувати армію. Останнім часом він   привіз на фронт 350 дронів Autel.

Великий Київ у Google News

підписатися