Забарикадувався на дачі. Будинок Зеленського від протестувальників охороняє поліція і нацгвардія

20:19 10.10

Посилену охорону організував собі президент Зеленський у зв’язку з акцією протесту, що зібралась біля його будинку.

Забарикадувався на дачі. Будинок Зеленського від протестувальників охороняє поліція і нацгвардія

«О 17:00 ми зберемося на Теремках і вирушимо до Конча-Заспи передати привіт Зеленському. І за вагнерівців, і за використання поліції для крадіжки плакатів, і за знищення корпоративної реформи, і за всі ті приводи, з яких ми щотижнево виходимо на демонстрації», – написав сьогодні на своїй сторінці у Фейсбуці Віктор Трегубов, журналіст, блогер, співзасновник «Демократичної сокири».

Він також додав, що після оголошення про акцію біля дачі Зеленського у п’ятницю, вже в суботу невідомі взяли в облогу помістя Петра Порошенка у Козині. Трегубов припускає, що це симетрична відповідь Єрмака на наміри провести акцію біля будинку Зеленського. «Мені якось трошки невдобно, – пише блогер, – бо ні, ми їдемо до Зелі з власної подачі. А якщо так, то п’ятий президент страждає за наші гріхи. Вибачте, Петре Олексійовичу, накладочка».

Вже кілька годин поспіль у мережі з’являються фото та відео учасників акції і випадкових людей, які проїздили повз, на фото видно щільні ряди поліції та нацгвардійців, які стіною стоять перед парканом президента Зеленського.

Протестувальники вимагають розслідування «вагнергейту» та скандалу з офшорними компаніями Президента, про які стало відомо після розслідування Pandora Papers.

Тим часом люди під постами про подвійний кордон охорони Президента, жартома цікавляться, чи то він так передає дачу дітям, запитують, чи є всередині броньована кімната і підземний хід, чи сидять в кущах снайпери і порівнюють, менша чи більша кількість охорони була у Януковича.

 

Великий Київ у Google News

підписатися