За знущання та порно з тваринами за грати пішло подружжя шкуродерів

Автор: Любава Лисичкіна
20:18 05.03

Вільнянський райсуд Запорізької області засудив 25-річну шкуродерку Христину Степаненко та її спільника за жорстоке поводження з тваринами, а також виготовлення, зберігання та розповсюдження порнографії. 

За знущання та порно з тваринами за грати пішло подружжя шкуродерів

Як повідомляє пресслужба суду, жінку засудили до 5 років і 6 місяців позбавлення волі, а її  чоловік отримав 4 роки позбавлення волі.

Ідеться про те, що  упродовж 2018-2020 років двоє мешканців  Запорізької області створювали фотозображення та відеопродукцію порнографічного характеру, яку надалі розповсюджували за допомогою мережі інтернет.

“Публічним обвинувачем у суді доведено факт знущання жінки над твариною, унаслідок яких настала її загибель, що було знято останньою на відео та у липні 2020 року викладено у соцмережі», — повідомили у відділі інформаційної політики Запорізької обласної прокуратури.

Перші повідомлення про жінку, яка знущалася над тваринами, знімала це на відео і згодом викладала записи в соцмережі, з’явилися влітку минулого року. Зоозахисники повідомили, що  жінка  разом зі своїм співмешканцем  на його дачі ловили, як вуличних, так й домашніх котів, собак та курей, а потім по-страшному їх катували та вбивали й знімали з ними порно.

Особливо шокуючим є те, що  жінка намагалася на цьому заробляти – доступ до деяких відео був платним. Окрім фото й відео знущання з тварин, жінка викладала й власні оголені фото.За даними поліції, частину матеріалів жінка публікувала безкоштовно, але за деякі просила близько двох тисяч гривень.

Окрім того, кажуть правоохоронці, фігурантка також практикувала зйомку відео “під замовлення”.

У  серпні  минулого року правоохоронці із відділу протидії кіберзлочинності затримали чоловіка та його дружину   за знущання та жорстокі вбивства тварин, а також за виготовлення і збут порнографічних відео. 

Суд за цією справою тривав кілька місяців, суддя затвердив вирок на початку березня.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...