За законами воєнного стану. В Києві одружилися відомі журналістка та поліцейський

В Києві одружилися генпродюсерка інформаційного мовлення Суспільного Ангеліна Карякіна та начальник управління Патрульної поліції Києва Юрій Зозуля. Шлюб було оформлено за законами воєнного стану.

Про це повідомив полковник поліції Євгеній Жуков, який засвідчив факт укладення шлюбу.

За законами воєнного стану, я як командир підрозділу засвідчив шлюб мого підлеглого та побратима Юрія Зозулі та його нареченої Карякіної Ангеліни Олександрівни! Документ, підпис, печатку надаю! Вітаю друзі, будьте щасливі! І пройдіть усю війну та залиштесь живі! Люблю Вас. Тримаємо стрій!” – написав він у себе в Facebook.

Сама Карякіна також прокоментувала подію, оприлюднивши кілька весільних світлин.

Україна, за яку ми воюємо, – це ЦНАПи та РАСЦи, які надають адмінпослуги посеред війни. Наприклад, оперативно реєструють шлюб журналістки та поліцейського, аби відпустити їх далі працювати. Україна, за яку ми воюємо – це голова патрульної поліції, кіборг Євгеній Жуков, який за законами воєнного стану – як командир поліцейського, бере і засвідчує шлюб, влаштовуючи 5-хвилинне свято посеред війни. Україна, за яку ми воюємо – це українська ювелірна дизайнерка Лена Yastreb Jewelry, яка, у зачиненому місті знаходить дві обручки потрібного розміру і фактично їх дарує. Україна – це Anna Tsygyma, яка привозить обрізані домашні орхідеї за весільний букет“, – написала медійниця у Facebook

Читайте також: Вночі у Києві пролунало кілька потужних вибухів: подробиці, відео