За яку суму боргу вам можуть відключити воду і чи будете ви про це попереджені

Автор: Любава Лисичкіна
18:34 27.08

У Київводоканалі готуються до вкрай жорсткого способу боротьби зі злісними боржниками. Наразі готують списки неплатників, із якими надалі проведуть інформаційну кампанію щодо можливого відключення води.

За яку суму боргу вам можуть відключити воду і чи будете ви про це попереджені

Про це повідомили у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

З 20 серпня в Україні почав діяти закон, який знімає мораторій на відключення споживачів комунальних послуг, які мають заборгованість. За словами головного інженера розрахункового департаменту Київводоканалу Євгена Шкадро, наразі в столиці близько 5% від загальної кількості споживачів є неплатниками з досить значними сумами боргів. Це 50 тисяч городян.

“Відключення можливе за наявності боргу розміром щонайменше 2500 гривень або ж несплата послуг протягом року. Із цією категорією людей ми працюватимемо індивідуально. Ми можемо піти на зустріч. Заключаємо договори реструктуризації для сплати заборгованості. Але просто так без попередження ми відключати не будемо”, – пояснив Євген Шкадро.

Інженер зауважив, що  відключення води неплатникам буде відбуватися точково – одну квартиру з усього будинку. Для цього навіть не потрібно заходити у квартиру.

Перед тим, як зупиняти послугу водовідведення,  компанія проводить роз’яснювальні роботи зі споживачами,  а про  відключенням повідомляє  письмово.

Нагадаємо, Київводоканал вчора повідомив, що споживачів, які систематично не сплачують за послуги і накопичують борги, відключатимуть від каналізації.

Великий Київ у Google News

підписатися