За скільки продадуть “Більшовик”. Названо ціну

Автор: Тетяна Сененко
18:35 30.07

Аукціонна комісія з приватизації заводу «Більшовик» направить уряду пропозицію встановити стартову ціну активу у 1,4 млрд грн. Комісія схвалила приватизаційні умови підприємства. Вони передбачають інвестиції в ремонт і модернізацію понад 57 млн грн, збереження основних видів діяльності, погашення кредиторської заборгованості та боргів із зарплати і перед бюджетом.

За скільки продадуть “Більшовик”. Названо ціну

Про це повідомив глава Фонду держмайна Дмитро Сенниченко, пише «Інтерфакс-Україна».

«Приватизація заводу «Більшовик» – це шанс на друге життя для цього підприємства, що має понад 500 млн грн боргів. В попередні роки виробництво було знищено, і тепер основний вид діяльності – здача приміщень в оренду», – зазначив він.

Стартова ціна заводу «Більшовик» на аукціоні з приватизації попередньо визначена на рівні 45 – 55 млн доларів, або від 1,4 млрд грн.

Читайте також: Коли продадуть “Більшовик”. Названо дату

Віднедавна в Україні розблокована велика приватизація – прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що цьогоріч планується виставити на аукціони 7 об’єктів. Серед них і завод «Більшовик». 

Нагадаємо, цех заводу “Більшовик”, на місці якого повинні збудувати один зі з’їздів Шулявського шляхопроводу, можуть виставити на продаж вже цього літа. Його продаватимуть як земельну ділянку площею 35 гектарів з багатомільйонними боргами. 

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися