За кілька днів на реставрацію найбільшого годинника у Києві зібрали понад 100 тисяч гривень. Скільки ще треба

Автор: Галина Ворона
17:24 31.08

До благодійного збору грошей на реставрацію найбільшого годинника у Києві долучилося вже понад 160 людей, які загалом перерахували понад 100 тисяч гривень.

За кілька днів на реставрацію найбільшого годинника у Києві зібрали понад 100 тисяч гривень. Скільки ще треба

Про це повідомили у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

За два дні долучилося понад 160 людей, які дали різну суму на відновлення цього годинника. Це не тільки відновлення механізму, це ще й встановлення підсвітки, яка там колись була. Бо зараз там жодної лампи не залишилось… Циферблат не плануємо взагалі чіпати, тому що це цілісний артхітектурний ансамбль, його змінювати точно не потрібно“, – зазначив нардеп Роман Грищук, один з ініціаторів відновлення годинника.

Збір коштів триває. Кожен небайдужий може задонатити певну суму і отримати за це сувенір: футболку, чашку, пін, стікерпаки або ж листівку з годинником.

Зауважимо, найбільший годинник розташований на фасаді Інституту історії України Національної академії наук на вулиці Грушевського. Його стрілки завмерли на позначці 11:55 на довгих 15 років. Годинник пропрацював з 1960-х до кінця 1990-х. На початку нульових він почав показувати час з похибками, а згодом і зовсім зупинився.

Нагадаємо, збір коштів на реставрацію непрацюючого годинника на будівлі по Грушевського, 4 оголосила громадська організація “Зміни” 28 серпня. Всього на відновлення найбільшого годинника столиці із 2-метровим циферблатом потрібно 200 тисяч гривень.

Великий Київ у Google News

підписатися