За ігнорування карантину закрили три нічних клуби і ресторан – оштрафували і керівництво закладів, і відвідувачів

Автор: Галина Ворона
11:54 25.04

У столиці постійно тривають перевірки закладів на дотримання карантинних правил і щодня знаходяться ті, хто працює попри заборону. Не обійшлось без порушників і вчора. Кілька розважальних закладів ігнорували заборону і приймали гостей. Тож тепер відповідатимуть не лише керівники закладів, а й відвідувачі.

За ігнорування карантину закрили три нічних клуби і ресторан – оштрафували і керівництво закладів, і відвідувачів

Як розповіли у поліції Києва, за добу у столиці перевірили 793 об’єкти господарської діяльності та виявили 34 факти порушення карантинних вимог – складено 34 протоколи та 209 постанов.

Серед порушників – розважальні заклади “Авалон”, “Росток”, “Редкая птица”, ресторан “Голосіївський двір”, що працювали попри заборону та приймали гостей.

Поліцейські припинили роботу закладів, зафіксували факти порушення карантинних вимог та склали адмінматеріали на керівників та відвідувачів.

За невиконання вимог статті 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення, на посадових осіб розважальних закладів поліцейські склали 15 протоколів, на відвідувачів – 81 постанову.

До слова, порушення карантинних заборон ресторанами та розважальними закладами вже стало звичним явищем у столиці – їх зачиняють і штрафують ледь не щодня. Днями в столиці вперше виявили дитсадок, що працював попри заборону.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...