За 2020 рік судові охоронці Київщини вилучили понад 12 тис. заборонених предметів

20:06 06.01

Впродовж 2020 року співробітники судової охорони не допустили пронесення 12699 заборонених предметів до 70 об’єктів правосуддя столичного регіону.

За 2020 рік судові охоронці Київщини вилучили понад 12 тис. заборонених предметів

Про це повідомив замначальника Територіального управління Служби Судової охорони у місті Києві та Київській області Юрій Чуфрін.

За його словами, відвідувачі судових установ залишали у спеціальних шафах зброю, ножі, балончики зі сльозогінним газом, електрошокери та інші заборонені для пронесення предмети. 

Найбільше заборонених речей було виявлено у Шевченківському – 2069, Святошинському – 1236, Дарницькому – 758 районних судах міста Києва та у Києво-Святошинському – 425, Ірпінському – 246, Вишгородському – 153 судах Київської області”, – йдеться у повідомленні. 

Також полковник Служби судової охорони зазначив, що у 2020 році співробітники територіального управління забезпечили громадський порядок  300 резонансних судових засідань. Спільно з представниками поліції та Національної гвардієї України вони здійснювали заходи із запобігання загрозам особистій безпеці суддів. 

Служба судової охорони нагадала відвідувачів органів та установ системи правосуддя про необхідність залишення за межами будівель речі підвищеної небезпеки. До списку заборонених предметів входять, зокрема: боєприпаси, вибухонебезпечні, радіоактивні, наркотичні речовини, зброю, газові балончики, електрошокери та колюче-ріжучі предмети.

Як повідомлялось, на Київщині неповнолітній прийшов на власний суд з наркотиками. Охоронці виявили знахідку в присутності адвоката парубка-невдахи та його матері.

Читайте також: За серію мінувань – 4,5 роки тюрми. Суд виніс вирок рецидивісту, що зірвав понад сотню судових засідань

Великий Київ у Google News

підписатися