З яких країн до Києва приїжджає найбільше туристів: ТОП-5

Автор: Тетяна Сененко
12:38 30.12.2021

Туристична сфера Києва продовжує відновлювати показники допандемічних часів. Так, станом на 1 грудня 2021 року туристичний збір сягнув показника в 73 млн грн, що свідчить про відвідування столиці близько 700 тисячами іноземних туристів.

З яких країн до Києва приїжджає найбільше туристів: ТОП-5

 Про це повідомили в КМДА.

За словами начальниці Управління туризму та промоцій Київської міської держадміністрації Марини Радової, туристична сфера Києва має значно кращі тенденції у відновленні показників допандемічних часів, у порівнянні зі світовим туристичним сектором. Наразі близько 80% туристичної галузі столиці вже відновлено.

«Київ є комфортною локацією для туристів, оскільки має зручне розташування, високоякісний рівень надання послуг, конкурентоспроможну цінову політику та доступний багатоплановий відпочинок відповідно до вподобань кожного туриста. Також столиця є відомим історико-культурним осередком, що становить великий інтерес для туристів з усього світу. Крім того, важливим аспектом, який привертає увагу туристів, є належний рівень безпеки. Так, у Києві цілодобово функціонують лабораторії, де можна здати Covid-тест, а в разі погіршення самопочуття можливо отримати кваліфіковану невідкладну лікарську допомогу та медичні послуги», – зазначила Радова.

В Управлінні туризму та промоцій КМДА додали, що механізм збору та обчислення статистичних даних з відвідування туристами столиці удосконалюється, що дає змогу отримати реальну статистику.

До ТОП-5 країн, з яких приїжджає найбільше туристів до Києва, увійшли:

Ізраїль.
США.
Німеччина.
Туреччина.
Саудівська Аравія. 

Нагадаємо, Київщина представлена на головній туристичній премії України “Ukraine Tourism Awards 2021” одразу в шести різних номінаціях. Голосування за учасників уже розпочалось і триватиме до 15 грудня включно.

Великий Київ у Google News

підписатися