З вулиць Києва за ніч вивезли кілька тисяч тонн снігу

10:38 10.02

Столичні комунальники не припиняють чистити столицю від снігових заметів. Так, за ніч з вулиць Києва вивезли близько 3 тисяч тонн снігу. Щоправда, близько першої години ночі розпочався новий снігопад. Тож, все, що було розчищено, швидко почало замітати, тому наразі дороги й тротуари очищають повторно.

З вулиць Києва за ніч вивезли кілька тисяч тонн снігу

Як повідомляє “Київавтодор”, вночі вулиці розчищав 441 спецавтомобіль і 251 працівник у складі 40 бригад з ручного прибирання.

Нині кількість техніки збільшено до 472 одиниць. А також залучено більше 500 працівників у складах бригад з ручного прибирання.

Разом з посиленим очищенням місту, тривають роботи з вивезення снігу. За ніч вивезено більше 3 тисяч тон. Працювали і мобільні снігоплавильні комплекси.

Снігопад продовжується.

Комунальники просять водіїв утриматись від поїздок на власних авто – зменшення навантаження, зокрема на автомобільний трафік, дозволить комунальним службам максимально ефективно боротися з наслідками негоди.

Крім того, щоб дорожня техніка могла безперешкодно почистити місто, автовласників просять не лишати машини на узбіччях, крайніх смугах доріг і тротуарах.

Читайте також: Згорів на роботі. У Києві рятували від пожежі снігоочисний трамвай 

Нагадаємо, громадський транспорт сьогодні курсує з відхиленням від графіку.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...