З вірою в перемогу: попри відсутність світла кияни купують електромобілі

Автор: Оксана Тупальська
11:11 17.12.2022

Відключення світла не лякає жителів міста, які давно збирали на власний електромобіль. Про це свідчить аналітика компанії-розробника зарядок для чотириколісних, які живляться від світла.

З вірою в перемогу: попри відсутність світла кияни купують електромобілі
Світлодіодне освітлення

За даними аналітиків у грудні містяни придбали 177 електромобілів. Це при тому, що у листопаді столицею курсували 9142 електромобілів. За межами столиці у Київській області зареєстровано 3394 машини з альтернативним живленням, та ще 82 одиниці придбали у грудні. Загалом в Україні зареєстровано 45 270 таких машин. Заряджають транспорт як у приватних точках поповнення, так і біля дому – від власних джерел живлення.

У Києві електрозаправки є біля великих торгових центрів та біля залізничного вокзалу.

«Громадських зарядників поки що недостатньо, щоб повністю задовольнити потреби власників електроавтомобілів. Якщо заряджати авто вдома, електрокар буде повністю заряджений лише за кілька годин», – зазначає виробник зарядок для cтоличних електрокарів Faster.

У Києві також діє карта електричних зарядних станцій з точним зазначенням, чи підключена техніка до електрики.

Нагадаємо, минулої зими  поки Маск лаштував електрокари, киянин вигадав велосанчата. Також, влітку в Україні подешевшала перша реєстрація електрокарів.

Великий Київ у Google News

підписатися