З відкритими ранами у повній антисанітарії: фото поранених захисників, що заблоковані на “Азовсталі”

Автор: Галина Ворона
18:18 10.05.2022

Поранені, скалічені захисники Маріуполя перебувають повній антисанітарії, з відкритими ранами, перев’язаними нестерильними залишками бинтів, без необхідних медикаментів і навіть харчування.

З відкритими ранами у повній антисанітарії: фото поранених захисників, що заблоковані на “Азовсталі”
оренда квартири Київ

Їхні фото оприлюднили у Телеграм-каналі “Азов – Маріуполь”, щоб весь цивілізований світ побачив цей жах і почав діяти.

Військовослужбовці, яких ви бачите на фото і ще сотні на заводі “Азовсталь” – з тяжкими пораненнями ціною власного здоров’я захищали Україну та увесь цивілізований світ. Невже тепер Україна і світова спільнота не здатні захистити та подбати про них?” – йдеться в повідомленні.

Захисники закликають ООН та Червоний Хрест “показати свою гуманність та підтвердити основні засади, на яких вас створено, врятувавши поранених людей, що вже не є комбатами”. 

Вони вимагають евакуювати поранених побратимів до контрольованих Україною територій, де їм нададуть допомогу та забезпечать належний догляд.

поранені азовці в маріуполі поранені азовці в маріуполі поранені азовці в маріуполі поранені азовці в маріуполі

Читайте також: Мала, ми вже навряд чи побачимося. Кільце стискається на «Азовсталі». Інтерв’ю з дружиною захисника Маріуполя

Нагадаємо, Арестович порадив “Азовцям” звертатися до воєнного командування, а не до президента щодо деблокади “Азовсталі”.

Великий Київ у Google News

підписатися