З притону – дитсадок: на Оболоні відновлять закинуте приміщення садка

Автор: Любава Лисичкіна
21:45 05.01

Будівля за 10 років  перетворилась в притон, а територія навколо закладу – на сміттєзвалище. Все навколо позаростало бур’янами,  а за парканом валялись кістки і був справжній розсадник щурів.

З притону – дитсадок: на Оболоні відновлять закинуте приміщення садка Фото: Олексій Шевчук
Як повідомив адвокат Олексій Шевчук, реконструкція будівлі закинутого дитячого садка на вул. Попова, 7, має відбутись до кінця 2024 року.
 
Навесні ми влаштували прибирання з зовнішньої сторони паркану, але коли заглянули на територію закладу, то вимушені були звернутись… для   ліквідації стихійного сміттєзвалища по  допомогу до спецтехніки,  – написав киянин. – Паралельно з тим, ми разом з мешканцями написали безліч звернень до Київради, внаслідок чого дитячий садок було виключено з переліку привабливих інвестиційних об’єктів та повернуто громаді”.
 
За словами Шевчука, більше п’яти років, замість проведення інвестиційних конкурсів та пошуку інвесторів, знищенням будівлі займалося керівництво КП Київське інвестиційне агенство.
 
4 січня Київська міська рада видала розпорядження № 4 відповідно до якого реконструкція закинутого дитячого садка на вул. Попова, 7, відбудеться у 2022-2024 роках.  Замовником робіт визначено Оболонську райдержадміністрацію.
 
До слова, за новорічні вихідні кияни “насвяткували” понад 800 тонн додаткового сміття.

Великий Київ у Google News

підписатися