З понеділка навчання “очі в очі”, Київщина пильнуватиме кордони, трагічна смерть під верстатом – топ-3 новини дня

Автор: Любава Лисичкіна
21:45 19.11

Навчальний процес виходить з онлайну та повертається до закладів освіти, від шкіл до університетів. Крім цього сьогодні стало відомо, що у зв’язку із міграційною кризою на білорусько-польському кордоні Київська область включає режим особливої пильності до своїх меж. Не обійшлося і без моторошного випадку: загибелі двох чоловіків на виробництві.

З понеділка навчання “очі в очі”, Київщина пильнуватиме кордони, трагічна смерть під верстатом – топ-3 новини дня

Очне навчання відновлять у всіх закладах освіти Києва – дата

Відповідне рішення ухвалила Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.

Так, з понеділка, 22 листопада, відновлять освітній процес у приміщеннях закладів освіти всіх типів та форм власності: спеціалізованої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти, а також закладів фізичної культури та спорту, мистецьких шкіл і закладів мистецької освіти.

Можливі провокації. Київщина посилює охорону кордону з Білоруссю

У зв’язку із міграційною кризою на білорусько-польському кордоні Київська область має бути максимально готовою до будь-якого перебігу подій, у тому числі до різноманітних провокацій.

У кожного представника влади у питанні захисту державного кордону своя зона відповідальності, але для максимальної результативності всім нам потрібно діяти злагоджено… Будемо продовжувати координацію дій, щоб на 100% бути готовими протидіяти будь-яким можливим загрозам”, – сказав очільник КОДА Василь Володін.

Розчавило верстатом. На виробництві в Києві загинули двоє працівників (ФОТО 18+)

На підприємстві “Емко, що розташоване на вул. Олекси Тихого у Солом’янському районі Києва, загинули робітники. Двох чоловіків на смерть придавило верстатом. Вага верстата, що впав на робітників, становить приблизно 7 тонн.

На колишньому заводі скловиробів, що зараз здає в оренду приміщення, стався нещасний випадок під час виробництва. За словами свідків, на заводі виготовляли кухонні столи. Один з виробничих станків вийшов з ладу та впав на двох працівників. Відомо, що одному з них було 66 років“, – пише паблік dtp.kiev.ua.

 

Великий Київ у Google News

підписатися