З полиць київських магазинів зникла сіль – причина

Автор: Марія Супрун
20:22 19.05

Днями з полиць низки київських магазинів зникла кам’яна сіль. Замість продукту вітчизняного виробництва споживачам доводиться купувати те, що залишилося в продажі. А це переважно морська сіль імпортних брендів.

З полиць київських магазинів зникла сіль – причина

У соцмережах кияни повідомляють про зникнення звичайної кам’яної солі з полиць магазинів. Зокрема, в столичних супермаркетах «Сільпо» та «Новус» за популярним продуктом вже й слід простив. Натомість морської, рожевої гімалайської та інших «екзотичних» видів солі вибір просто величезний, пише GSMinfo.

Куди ж зникла традиційна кам’яна сіль, до якої звикли українці? Справа в тому, що найбільший в Україні виробник солі «Артемсіль» знаходиться на донеччині у місті Соледар. А в Донецькій області, як відомо, зараз точаться запеклі бої. Тож підприємство не може працювати на повну потужність та, вочевидь, має певні проблеми із транспортуванням своєї продукції.

Отож громадянам, що не встигли запастися кам’яною сіллю, доведеться поки що перейти на морську. Морська сіль для приготування їжі є цілком придатною. Однак через велику кількість мінералів не підходить для консервації. 

Нагадаємо, Київська пивоварня створила пиво на честь “Мрії”.

Великий Київ у Google News

підписатися