З області в Київ: як курсуватиме транспорт і хто їздитиме

Автор: Любава Лисичкіна
23:59 03.04

Тисячі людей з передмістя працюють у столиці. Є й ті, хто потрапляє до тих категорій працівників, які мають бути на роботі щодня. Як організовані пасажирські перевезення приміського напряму?

З області в Київ: як курсуватиме транспорт і хто їздитиме

Як заявив в ефірі одного з телеканалів  голова Київської облдержадміністрації Василь Володін, транспорт ходитиме, хоча кількість місць буде обмежена.

Володін зазначив,  наповнюваність салону становитиме не більше 50% сидячих місць. При цьому, щоб дістатися до столиці спецперепустка по його словам не буде потрібна.

“Ми не закривали повністю транспорт, тому що у нас дуже великі відстані по території області. Ми залишили 50% сидячих місць, і ця вимога у нас дотримується, але зобов’язали транспорт курсувати тільки в години пік”, – розповів чиновник.

В КОДА не вводили спецперепусток, і те, що відбуватиметься у столиці є виключно повноваженнями столичної влади.  За словами чиновника, людина яка працює в Києві і має перепустку, може спокійно доїхати до роботи. 

Курсування між містами всередині області здійснюватиметься за дотримання графіку та за 50%  наповнення  транспортного засобу. 

Нагадаємо, у зв’язку зі зростанням захворюваності та смертності від коронавірусу, Київ з понеділка, 5 квітня, запроваджує більш суворі обмеження. Вони будуть діяти, як мінімум, до 16 квітня. Але їх можуть продовжити.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...