З недобуду на проспекті Перемоги вивезуть сміття та обмежать доступ (ФОТО)

19:21 06.05.2021

З території недобудованого житлового комплексу по проспекту Перемоги, 115, мають вивезти сміття та обмежити доступ сторонніх людей.

З недобуду на проспекті Перемоги вивезуть сміття та обмежать доступ (ФОТО)

Відповідне рішення було ухвалене під час виїзної наради за участі заступника голови КМДА Вячеслава Непопа та інших чиновників, яка відбулася на місці замороженого будівництва, повідомляє прес-служба Святошинської РДА в Facebook.

“На нараді вирішувалися питання щодо завершення зазначеного будівництва та приведення території до належного санітарно-технічного стану. Наразі основну увагу доручено приділити вивезенню сміття, що накопичилося на будівельному майданчику, а також обмежити вільний доступ на будівельний об’єкт сторонніх осіб”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що зведення зазначених будинків було припинено у зв’язку з відкриттям кримінального провадження у так званій «справі Долгова». Відтоді на названому будівельному майданчику панує пустка, а зведені конструкції псуються та занепадають. Крім того, як і будь-який закинутий довгобуд, об’єкт становить певну загрозу для мешканців, особливо неповнолітніх осіб, а також є осередком антисанітарії та скупчення асоціальних елементів.

Як повідомлялося раніше, суд зобов’язав КМДА завершити одну із недобудов Войцеховського.

Нагадаємо, Печерський суд заарештував більше десяти житлових комплексів забудовника Войцеховського. Також раніше повідомлялося, що жителі трьох «будинків Войцеховського» заборгували за електроенергію близько 4,4 млн грн.

Великий Київ у Google News

підписатися