З липня кияни отримають нові рахунки з платежем за опалення

Автор: Марія Супрун
14:17 06.07

Комунальне підприємство “Київтеплоенерго” анонсувало з 1 жовтня підвищення тарифів на тепло і гарячу воду через зростання цін на газ. При цьому в платіжці за червень у киян з’явиться новий рядок з авансовим платежем за опалення.

З липня кияни отримають нові рахунки з платежем за опалення

Як повідомляє КМДА, кияни за бажанням зможуть оплачувати рекомендовані суми за послуги наперед, зменшивши фінансове навантаження на сімейний бюджет узимку та не накопичуючи борги за тепло. У свою чергу, тепловики зможуть акумулювати отримані авансові платежі, щоб закупити природний газ для стабільного проходження опалювального сезону 2021/2022.

«Ми запроваджуємо механізм рекомендованого авансового платежу, щоб зменшити обсяги нарахувань для людей взимку. Сума рекомендованого платежу визначається на основі прогнозованого обсягу споживання у певному розрахунковому періоді. Це близько 10 грн/кв. м опалювальної площі. Авансовий платіж відображатиметься в особових рахунках клієнтів як переплата. Тобто фактично кияни сплачують наперед і гарантовано менше платять взимку», — розповів Костянтин Лопатін, директор СП «Енергозбут» КП «Київтеплоенерго».

Рекомендовані авансові платежі за послуги теплопостачання також дозволять клієнтам уникнути накопичення боргів та штрафних санкцій за прострочення оплати за опалення.

Зазначається, що загальний борг киян за спожите тепло і гарячу воду становить 3,6 млрд грн. 

Нагадаємо, восени тарифи на гарячу воду та опалення зростуть на 30-40% – що пропонує влада Києва.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...