З Лісабону з медалями. Каратисти завершили змагання та вибороли участь в Олімпійських іграх

Автор: Любава Лисичкіна
15:52 03.05.2021

Наші чемпіони вкотре підкорюють п’єдестал одного із найпрестижніших змагань світу. Більше того, ці перемоги гарантували участь нашої збірної на Олімпійських Іграх в Токіо.

Як повідомляє прес-служба УФК, в Лісабоні пройшов черговий етап Прем’єр Ліги Карате .

Збірна України виступила вдало: наші лідери Анжеліка Терлюга і Станіслав Горуна вибороли відповідно золоту та бронзову медалі та зафіксували свої олімпійські ліцензії на Токіо-2020, а ще чотири наші спортсмени виступали у бронзових фіналах.

Володарка олімпійської ліцензії Анжеліка Терлюга (- 55 кг) на шляху до фіналу почергово здолала Зузанну Шварцову зі Словаччини (2:0), болгарку Івану Каменову (2:0), чемпіонку світу і Європи Сару Кардін з Італії (2:1) і німкеню Яну Мессершмідт (4:2). У фіналі одеська спортсменка впевнено перемогла єгиптянку Ясмін Аттіа – 6:0.

Станіслав Горуна (-75 кг) переміг суперників з Туреччини (2:1), Чилі (3:0), Японії (7:1), але у півфіналі поступився лідерові світового рейтингу іранцю Басману Асгарі – 0:2. Проте у сутичці за 3-є місце наш капітан здолав у вольовій боротьбі угорця Габора Харшпатакі  (3:2) та вже офіційно зафіксував свій статус учасника олімпійського турніру. Вже ніхто не зможе наздогнати Стаса в рейтинговій гонці.

До слова, на Київщині з’явиться спорткомплекс за понад 111 млн гривень.