З Києва запустили три нові потяги на Західну Україну: напрямки

Автор: Тетяна Сененко
19:25 11.06

Зокрема, додатковий потяг курсуватиме до Рахова, Кам’янця-Подільського та Ковеля.

З Києва запустили три нові потяги на Західну Україну: напрямки

Про це повідомляє прес-служба “Укрзалізниці”.

“У зв’язку зі стрімким підвищенням попиту курсуватиме додатковий нічний швидкий фірмовий поїзд № 243/244 Київ — Рахів — Київ. Він перевозитиме пасажирів через день з Києва з 17 червня по непарних числах, а з Рахова з 18 червня по парних. Також з 17 червня починає курсування нічний швидкий фірмовий поїзд № 139/140 Київ — Кам’янець-Подільський — Київ. Він курсуватиме по непарних числах з Києва, зворотно з Кам’янця-Подільського — з 18 червня по парних числах”,  – йдеться у повідомленні.

Крім того, до подовженого святкового вікенду Укрзалізниця призначає додатковий поїзд № 202/201 Ковель — Київ, який відправиться з Ковеля 17 червня о 22:25 і прибуде до Києва о 08:37, а у зворотному напрямку відправиться 18 червня о 23:10 і прибуде до Ковеля о 08:18.

Читайте також: “В жо*у таку інклюзивність”. Столичний вокзал і “Укрзалізниця” потрапили у скандал

Також зазначається, що поїзд №357 Гуцульщина» Київ—Рахів з 11 червня прискорюється та заощаджуватиме пасажирам 34 хв за рейс.

Читайте також: Читати-не перечитати. “Укрзалізниця” запустила онлайн-бібліотеку у поїздах

Нагадаємо, Укрзалізниця відновлює міжнародне сполучення з Австрією та Угорщиною. Перший рейс з Києва до Відня відправиться вже 1 червня.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...