З Києва до Чернівців та Івано-Франківська – ще 2 поїзди відновлюють курсування

16:11 10.08

“Укрзалізниця” відновлює курсування поїздів до Галичини та Буковини – призначено ще два поїзди далекого сполучення: №43/44 Івано-Франківськ — Київ та №118/117 Чернівці — Київ.

З Києва до Чернівців та Івано-Франківська – ще 2 поїзди відновлюють курсування Фото: Укрзалізниця

Про це повідомляє пресслужба перевізника.

Зокрема, поїзд №43/44 Івано-Франківськ — Київ відправиться з Івано-Франківська 15 серпня і курсуватиме через день у непарні дати. Із Києва  — 16 серпня і курсуватиме через день у парні дати.

Поїзд №118/117 Чернівці — Київ вирушить із Чернівців 13 серпня і курсуватиме щовівторка, щочетверга та щонеділі. З Києва поїзд вирушить 14 серпня і курсуватиме щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці.

Квитки незабаром можна буде придбати через офіційний сайт компанії та в залізничних касах.

В “Укрзалізниці” нагадують, що всі поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. У вагонах розміщені рекомендаційні наліпки щодо правил особистої гігієни в умовах карантину. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

загрузка...

Для посадки в поїзд пасажири обов’язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах.

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Як повідомлялось, поїзди з Києва дозволили заповнювати на 100%, а термін попереднього продажу залізничних квитків збільшено до 90 діб.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...