З Днем хрещення Київської Русі та Української Державності депутатів вітають Кравчук з Грушевським – парламентарі задум не зрозуміли

Автор: Оксана Тупальська
14:43 28.07.2023

У кулуарах Верховної ради на парламентарів чекав гордовитий Леонід Кравчук на постаменті в оточенні українських історичних діячів. Скульптури встановили до Дня хрещення Київської Русі та Дня Української Державності. Депутати на таку експозицію не очікували.

З Днем хрещення Київської Русі та Української Державності депутатів вітають Кравчук з Грушевським – парламентарі задум не зрозуміли

«Заходиш в порожні кулуари ВР, а вас «зустрічає» Кравчук. Звичайно, це питання смаку, але мені знається, цим скульптурам місце в музеї», – написала  в Телеграм-каналі співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

Поруч з Кравчуком можна побачити скульптуру першого президента УНР Михайла Грушевського та князів Київської Русі. 

Як відбувалося хрещення Київської Русі, та про зміни, які відбулися в столиці після прийняття християнства, “ВК” розповідав у серії матеріалів “Київ від початків”. Зокрема, варто ознайомитися з такими публікаціями:

Перший президент України в новітній історії Леонід Кравчук помер 10 травня 2022 року. Кілька фактів, які пам’ятатимуть українці про свого першого президента можна побачити за посиланням. Як відомо, після оголошення незалежності України Кравчук випередив на президентських виборах тодішнього лідера “Народного руху” політв’язня та патріота В’ячеслава Чорновола. 

Великий Київ у Google News

підписатися