Чоловік розповів про складності, з якими стикається під час волонтерської роботи.
“Ми там (у госпіталі, – ред.) з 10 ранку до 8 вечора: стрижемо, голимо, допомагаємо, як можемо: емоційно, психологічно – в нас така професія, що намагаємося жартувати, підтримувати хлопців“, – цитує його слова “УП. Життя”.
Більшість воїнів знаходяться у важкому або дуже важкому стані. Саме тому для роботи перукарі використовують багато специфічних засобів.
“Це “спартанські” умови, в яких не всі можуть працювати: підстелити пелюшки, перевернути, допомогти, десь з хлопця шкіра злазить, коли ти його голиш – від препаратів, якими їх колять“, – розповів Макс Нестеров.
Він зізнається, що за 24 роки роботи не стикався з подібним досвідом.
За день чоловік може постригти чи поголити від 10 до 12 військових. Часто він отримує дзвінки про подібну допомогу від командирів та тих, кому вже допоміг. Перукар вважає, що у його роботі є елемент психологічної підтримки.
“Останнім часом деякі хлопці кажуть, що не стриглися і не брилися вже понад місяць, і що їм цього дуже бракувало. Коли людина вже привела себе в порядок і має якийсь вигляд, то для неї це вже плюс“, – зазначив киянин.
Нестеров і надалі допомагатиме військовим. Зараз він збирає волосся, його мета 10 кілограмів. За кошти від його продажу перукар хоче придбати військовим захисне спорядження.
Читайте також: Зробила з магазина укриття. Історія киянки, яка дала прихисток людям у перші місяці війни