З даху ТРЦ Gulliver водоспадом тече вода – що відбувається

Автор: Марія Супрун
15:12 12.02

З даху ТРЦ Gulliver серед білого дня почала водоспадом стікати вода.

З даху ТРЦ Gulliver водоспадом тече вода – що відбувається

Мешканці столиці почали хвилюватися, що будівля не витримала снігопадів, які засипають Київ вже четвертий день поспіль, або ж стався прорив.

Відповідне відео, начебто з вулиці Києва, шириться соцмережами. На ньому зокрема, можна помітити ще й зелені насадження.

Водночас, представники торговельного центру запевнили, що для відвідувачів немає жодної небезпеки. Це просто гарна реклама про те, як дика природа може вриватися у місто.

«В «Гуллівері» немає аварії. Немає жодної небезпеки для відвідувачів. Відео з пальмами і водоспадом на фасаді — це лиш вірусна реклама зі спецефектами одного з брендів за погодженням з керівництвом ТРЦ. Невдовзі з’явиться повна версія з назвою бренду», – прокоментувала виданню «Великий Київ» PR-директор столичного ТРЦ Gulliver Тетяна Атаджанова та попросила розвінчати фейкові здогади щодо можливої аварії.

Ось такий вигляд має будівля насправді.

Нагадаємо, вчора вдень в приміщенні Київради трапилась інша біда – в сесійному залі протекла стеля і довелось підставляти відерце.

“Великий Київ” також писав, що дорога по вул. Петропавлівській пішла під землю. Разом з “лежачим поліцейським” (ВІДЕО ПРОВАЛЛЯ).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...