З 19:25 до 22:00 по всій Україні – контрольовані аварійні відключення

Автор: Любава Лисичкіна
20:33 15.05

Крім того, з 00:00 і протягом доби 16 травня для побутових і промислових споживачів у всій Україні діятимуть графіки погодинних відключень.

З 19:25 до 22:00 по всій Україні – контрольовані аварійні відключення Фото: ілюстративне

Як повідомили у НЕК “Укренерго”,  в середу ввечері, з 19:25 до 22:00, компанія запроваджує контрольовані аварійні відключення для промислових і побутових споживачів у всіх регіонах країни.

“Сьогодні, 15 травня, з 19:25 до 22:00 “Укренерго” запровадило контрольовані аварійні відключення для промислових і побутових споживачів у всіх регіонах України”, – ідеться в повідомленні, оприлюдненому в телеграм-каналі.

Крім того, з  00:00 і протягом доби 16 травня для побутових і промислових споживачів у всій Україні діятимуть графіки погодинних відключень, повідомляє НЕК “Укренерго”.

“З 00:00 і впродовж доби 16 травня по всій Україні для побутових і промислових споживачів будуть діяти планові обмеження – графіки погодинних відключень (ГПВ). Це допоможе зробити контрольовані відключення більш передбачуваними для споживачів, а роботу енергосистеми – більш безпечною”, – ідеться в повідомленні, оприлюдненому в телеграм-каналі в середу ввечері.

Зазначено, що диспетчерський центр “Укренерго” вже довів до обленерго ліміти споживання для кожного регіону.

Жителі можуть отримати інформацію про те, як діятимуть обмеження в їхньому регіоні, у кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах.

“Причина обмежень – збільшення споживання електроенергії під час похолодання. Потужностей українських електростанцій недостатньо через наслідки п’яти ракетно-дронових атак, здійснених Росією по українській енергосистемі з 22 березня”, – зазначають в “Укренерго”.

Обсяг обмежень розподілено рівномірно між усіма регіонами. Водночас енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежується.

До слова, “ВК” писав, що ввечері кияни можуть залишитись без світла: енергетики просять заощаджувати.

Великий Київ у Google News

підписатися